Завантаження

SEO оптимізація

Оптимізація сайтів для пошукової системи Google, аналіз та SEO-підготовка сайтів, доопрацювання сайтів на PHP для покращення результатів в Google

SEO оптимізація

SEO - це оптимізація сайтів для пошукових систем, покращення їх результатів при пошуку в Google, Yandex, Bing, Yahoo та ін..

Якщо ви маєте сайт чи інтернет-магазин і бажаєте, щоб його відвідувало якомога більше людей, вам необхідно такий сайт виводити в ТОП пошукових результатів по певним запитам. Якщо, наприклад, ви займаєтесь продажем меблів, то ваші потенційні покупці будуть шукати меблі в Google, вводячи приблизно такі пошукові запити: "купити меблі в Києві", "інтернет-магазин меблів", "шафа купе купити недорого" та ін, В результаті запиту Google буде пропонувати посилання на різні сайти. Щоб ваш сайт був серед цих рекомендацій, потрібно проводити певні роботи і регулярно слідкувати за позиціями сайту в рейтингу пошукової системи. Ми знаємо, що саме потрібно робити і наші спеціалісти готові допомогти вам в підвищенні рейтингу ваших сайтів в пошукових системах.