Завантаження

Інтернет-магазини

Розробка та підтримка інтернет-магазинів, онлайн-каталогів, модулів та додатків для електронної комерції в Україні

Інтернет-магазини

Електронна комерція в сучасному світі - один із найприбутковіших бізнесів. Це неодноразово доводили такі компанії-гіганти, як Amazon, AliExpress, eBay та ін. Вони всі розпочинали свій шлях у великому бізнесі з маленького інтернет-магазину. Ніщо не заважає і Вам досягти успіхів у цій справі, адже сектор інтернет-торгівлі став домінуючим серед усіх каналів реалізації товарів.

Студія Webdionix пропонує Вам замовити розробку сучасного інтернет-магазину. Ми маємо багаторічний досвід в електронній комерції не тільки як розробники програмного забезпечення, а і як власники і менеджери інтернет-магазинів. Маючи власний бізнес, повʼязаний з інтернет-торгівлею, ми постійно вдосконалюємось, підвищуємо рівень продажів, впроваджуємо нові технології в веб-програмуванні, рекламі та менеджменті. Також ми переносимо цей досвід на власні розробки і ділимось ним з нашими клієнтами.

Основні переваги інтернет-магазинів, розроблених студією Webdionix є:

  • Швидкість роботи. Сайт працює швидко, сторінки відкриваються набагато швидше, ніж більшість інших інтернет-магазинів, що досягається завдяки оптимізації програмного коду. Якщо сайт інтернет-магазину буде довго завантажуватись, то потенційні клієнти не будуть чекати і залишать його, надаючи перевагу більш швидким сайтам, враховуючи невисоку швидкість мобільного інтернету.
  • Захищеність. Ми розробляємо наші магазини, використовуючи власний програмний продукт, тому ви можете забути про проблеми з безпекою сайту, притаманні розповсюдженим безкоштовним CMS системам електронної комерції.
  • Функціональність. Починаючи від базового онлайн-каталогу і закінчуючи комплексними системами з інтеграцією CRM/ERP. Кожен проект розробляється індивідуально і можливий будь-який необхідний замовнику функціонал. Навіть у базовій версії, інтернет-магазин від Webdionix має всі необхідні для ведення електронних продажів функції (каталог товарів з фільтрами, імпорт/експорт прайсів, багатомовність, мультивалютність з автоматичною конвертацією курсу, SMS-інформування, особистий кабінет користувача та ін.).

Всі інтернет-магазини, що ми розробляємо, готові до SEO. Також є підтримка різних рівнів доступу до адміністративної частини сайту (для адміністраторів, контент-менеджерів, редакторів).