Завантаження

CRM системи та облік

Веб-інтерфейси для роботи з базами даних, зручні системи управління для малого та середнього бізнесу, управління клієнтами, замовленнями, автоматизація, онлайн-облік та ін.

CRM системи та облік

CRM-системи - це програми (веб-додатки) для контролю та обліку. Якщо у вас є власний бізнес, чи просто Ви займаєтесь роботою, що передбачає певний управлінський облік, ведення баз даних клієнтів, замовлень та ін. - вам просто необхідна зручна система, яка б допомагала автоматизувати та систематизувати всі процеси та розрахунки. Така система може знадобитись навіть у звичайному буденному житті, наприклад, для ведення обліку домашніх фінансів, історії покупок, ведення електронного щоденника з розкладом тощо.

Багато хто починає вести персональний облік у файлі Excel, чи навіть у базі даних MS Access. Це дуже незручно, адже дані формати не призначені для подібних цілей.

В чому полягають переваги онлайн-системи обліку (CRM):

  • зручний інтерфейс, що створений спеціально для вашого виду діяльності та з урахуванням персональних потреб і необхідних функцій;
  • захищений доступ з будь-якої точки світу та з будь-якого пристрою, що має браузер та вихід в Інтернет;
  • можливість розмежувати рівні доступу до системи чи її окремих розділів;
  • інтеграція з вашим сайтом, інтернет-магазином чи іншим програмним забезпеченням;
  • швидкість роботи та надійність.

Насправді, переваг може бути безліч, в залежності від ваших побажань та функціонального рівня подібної системи.

Для користування CRM-системою непотрібні ніякі особливі пристрої чи програми. Для доступу використовується звичайний веб-браузер так, ніби ви відкриваєте адмінку власного сайту.

Щоб замовити створення CRM-системи необовʼязково мати великий чи середінй бізнес. Навіть якщо ви просто створили інтернет-магазин (чи розмістили оголошення на сайтах оголошень) і почали продавати товари в інтернеті, вам требя якимось чином вести облік клієнтів, замовлень, товарних запасів, проводити аналітику, враховувати затрати та прибуток тощо. Саме для цього і потрібні подібні системи обліку.